Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Assassin’s Creed Chronicles: India

44,99 ₺
SKU
38403
2,5 boyutlu, özgün ve çok keyifli bir oynanış sunan Assassin's Creed Chronicles serisinin ikinci kısmı Assassin's Creed Chronicles: India, oyuncuları 19. yüzyıla, Hindistan'a götürüyor.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

2,5 boyutlu, gizliliğe dayalı bir oynanış sunan Assassin’s Creed Chronicles: India’da 19. yüzyılın Koloni Hindistanı’nın renkli bir yorumuna konuk olun ve kurtuluşa ulaşma amacındaki Arbaaz’ı yönetin.

Öne Çıkan Özellikler

19. yüzyıl Hindistanı’na ve onun efsanevi yapılarına yolculuk edin: Koloni Hindistanı’nının estetik bir renk paletiyle yorumlanmış bir halini keşfedin. Amritsar sokaklarında kancanızı kullanın, sarayın gölgelerinde saklanın ve Büyük İskender’in yolundan giderek efsanevi hazinelerin peşinden koşun.

Gizliliğe dayalı oynanışın heyecanını tadın: Akıllı ve çekici bir Assassin olarak yeni saklanma hilelerini kullanın. Talwar (kavisli kılıç) ve chakram (dairesel menzilli silah) gibi yepyeni Assassin silahlarını deneyin.

Yeni yetenekler: Yeni çiftli infaz, sarmal saldırı veya sessiz infaz gibi yeteneklerinizi kullanın. Platform bölümlerinde hiç olmadığınız kadar atik olun ve şehir merkezlerindeki ve pazarlardaki yıkılan yapılardan kaçının, geçtiğiniz yerlerde kaos yaratın.

Yepyeni oyun modları: Farklı görevler içeren kompleks sekans boyunca yeteneklerinizin sınırlarını zorlayacaksınız. Eşyalar elde etmek için en yüksek skoru yapın, özel kontratları yerine getirin ve suikastçılığı yepyeni şekillerde deneyimleyin.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Uplay hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewAssassin’s Creed Chronicles: India
To Top