Need Help? +44 (0) 123 4567
You can add your content here.

Arcade Spirits

58,46 ₺
SKU
848607
Romantik bir görsel roman olan Arcade Spirits, 1983 video oyunu kazasının asla yaşanmadığı 20XX yılında ayarlanan alternatif bir zaman çizelgesini izler.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar
ÇOK SATANLAR

Romantik bir görsel roman olan Arcade Spirits, 1983 video oyunu kazasının asla yaşanmadığı 20XX yılında ayarlanan alternatif bir zaman çizelgesini izler. Çalkantılı bir çalışma geçmişinden sonra, bir dizi benzersiz kişiliğe ve müşteriye ev sahipliği yapan, popüler bir çarşı olan Funplex'te bir işe girmeye hak kazanırsınız. Bu yeni bulunan iş sizi nereye götürecek? Yol boyunca kiminle buluşacaksın? Aradığın romantizmi bulacak mısın?

Özellikler

  • Baştan sona kendi karakterinizi tasarlayın - saç modeli, cilt tonu, saç rengi, göz rengi ve daha fazlası tamamen özelleştirilebilirdir ve oyun boyunca  yansıtılır!
  • Rol oynama temelli seçimlerle, kişiliğinizi ve ilişkilerinizi istediğiniz şekilde büyütebileceksiniz; Arkadaşlık, Platonik ya da daha samimi bir şey! Sıkı çalışın ve toplam yedi roman karakteriyle istediğiniz ilişkiyi kurun!
  • Kimlik Tanımlama Sistemi veya IRIS, Arcade Spirits'teki tüm karakterlerle ilişki durumlarınızı izleyebilir.
  • Arcade Spirits'te seçtiğiniz her şey, kişiliğiniz, kriz yönetimi anında yaptıklarınız ve diğer bir çok kararın verilmesinde etkin rol oynayacaktır!

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewArcade Spirits
To Top