Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Aquanox Deep Descent - Collector's Edition

176,25 ₺
SKU
861213
Kaynak bulma ve hayatta kalma mücadelesi ile parçalanmış bir açık deniz distopyasını keşfet. Karanlık ve destansı bir hikâyeyi deneyimle... İster tek başına, ister çevrimiçi katılımlı eşli oyunda en fazla 4 oyuncu ile. Aquanox Deep Descent'in amansız dünyasına gir.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Aquanox Deep Descent

Collector's Edition şunları içerir: Aquanox Deep Descent, Kai Rosenkranz tarafından bestelenen resmi oyun müziği ve yapım aşaması videosu, Dijital Sanat Kitabı, Özel Manticora gemisi ve oyunu orijinal seri ile Aquanox Deep Descent arasında kapatan uzatılmış bitiş sahnesini içeren Dijital Ekstra Öğeler.
Aquanox Deep Descent, Aqua'nın distopik açık deniz dünyasında şiddetli savaşlara katılmak için çeşitli özelleştirilebilir gemileri kontrol etmene izin veren, su altında geçen birinci şahıs araçlı nişancı oyunudur.
 
Yakın gelecekte Dünya üzerinde yaşam elverişsiz hâle geldi. İnsan türünün son üyeleri, deniz yüzeyinin derinliklerindeki eski madenlerde ve araştırma istasyonlarında yaşıyor. Çeşitli gruplar arasındaki kaynak ve hâkimiyet savaşı nedeniyle parçalanmış su altı yerleşimlerinin birbirlerine pamuk ipliği ile bağlı olduğu, bildiğimiz tek dünyada doğdun ve büyüdün.
 
Son derece eğitimli savaş pilotlarından oluşan bir ekibin başına geç ve Aquanox'un karanlık dünyasında destansı bir hikâyeyi deneyimle. Seni yerkürenin okyanuslarından dünyanın en derin çukurlarına götüren bir yolculukta düşmanlarına denizin dibini boylatmak için iyi hedeflenmiş torpidolar, şarapnel patlamaları, mayınlar ve daha fazlasını kullan.
 
Özellikler
 
  • Savaş - Çok çeşitli oyun stillerini destekleyen aksiyon dolu araçlı nişancı çatışması  
  • Eşli - Hepsi oyunun hikâyesine dâhil olan dört benzersiz pilotla 4 oyunculu katılımlı eşli oyun modu
  • Özelleştir - Gemilerini seçip yükselterek onları kendi oyun tarzına uyarla
  • Keşfet - Okyanusun derinliklerinde keşfe çık
  • PVP - Deathmatch ve Team Deathmatch Dogfighting gibi klasik çok oyunculu modlar

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewAquanox Deep Descent - Collector's Edition
To Top