Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Anno 2205 Standard Edition

209,00 ₺
SKU
37301
Muhteşem grafikleri ve önceki oyunlardan çok daha büyük adalarıyla Anno 2205 Standard Edition, şehir kurma oyunlarını seven herkesi kendine hayran bırakacak!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Çok sevilen şehir kurma serisi Anno, Anno 2205’le uzaya çıkıyor!

Anno 2205’te daha iyi bir yarın inşa etme sözüyle insanlığın geleceğe atılan bir sonraki adımına eşlik ediyorsunuz. Dünya’yı fethediyor; zengin, canlı şehirler ve endüstriyel tesisler kuruyorsunuz ancak halkınızın refahını devam ettirebilmek adına uzaya açılmak zorundasınız.

Füzyon enerjisindeki bilimsel keşifler toplumun her alanında devrim niteliğinde değişimlere sebep olmak üzeredir. Gerekli izotop helyum-3, toplanabilir miktarlarda yalnızca Ay’da bulunmaktadır. Uzaya açılın ve bu kaynak ve güç yarışında Ay’a yerleşin.

Anno’nun ustalıkla tasarlanan ekonomi odaklı oynanışı geri geliyor ve stratejik şehir kurma simülasyonu Anno, uzaya açılarak yeni bir seviyeye çıkıyor!


Öne Çıkan Özellikler

Beğeni toplayan şehir kurma oyunu yıldızlara erişiyor: Ödüllü şehir kurma oyunu serisinin altıncı üyesi Anno 2205 uzaya doğru genişliyor. Dünya’nın kıtalarına koloniler kurun, Ay’ın üzerinde üsler inşa edin ve Ay’daki kaynakları toplayarak şehirlerinizi dev metropollere dönüştürün.

Sınırsız şehir kurma: Binlerce saat sürecek hem kolay alışılabilen hem de zorlu oynanış ile hikâyenin ötesine geçerek binlerce binaya sahip devasa şehirlere ulaşın. Gelişen kurumunuzun hem Dünya’daki hem de Ay’daki lokasyonlarını aynı anda kontrol edin. Oynanışa katılan devrimsel seans modu ile birden fazla adada oynayabilir, farklı bölgelere anında bağlanabilirsiniz. Serinin en büyük oyunu Anno 2205, önceki oyunlardan beş kat büyük adalarıyla sonu olmayan bir yeniden oynanabilirlik sunuyor.

Güçlü grafiklerle şehriniz hayat buluyor: Yeni oyun motoru gerçek bir büyüklük hissi ve görülmemiş bir detay seviyesi sunuyor. Tamamı animasyonlu ve yaptıklarınıza göre hareket eden uçan araçlarıyla, bir milyondan fazla yaşayanıyla, fabrikalarıyla, madenleriyle ve muhteşem vahşi hayatıyla şehriniz yaşıyor.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Uplay hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewAnno 2205 Standard Edition
To Top