Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Anno 1800

269,00 ₺
SKU
57600
Anno 1800'de Sanayi Devrimine Önderlik Edin! Tüm zamanların en heyecan verici ve hızlı değişen dönemlerinden birini yaşayın.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Oyun Hakkında

Anno 1800'de Sanayi Devrimine Önderlik Edin!

Tüm zamanların en heyecan verici ve hızlı değişen dönemlerinden birini yaşayın. Yeni teknolojileri, kıtaları ve toplumları keşfedin. Tüm malzemeler unutulmaz bir Anno deneyimi için toplandı. Endüstri Devrimi sırasında kendi hikayenizi yazmak için dünyayı dolaşın!

Ana Özellikler

EN İYİ ANNO

Anno 1800, 20 yıllık Anno tarihinin yapay zekasını, rastgele oluşturulmuş haritalarını, çok oturumlu oyunu ve daha fazlasını birleştirir. Hikaye tabanlı bir oyun, son derece özelleştirilebilir bir sanal alan ve multiplayer moduyla heyecanı zirveye çıkarın.

YENİ BİR KITAYI KEŞFEDİN

Özel kaynakları ve fırsatları, aynı zamanda riskleri ve zorlukları ile Güney Amerika'yı keşfetme şansına sahip olacaksınız. Yeni bir dünya keşfetmek için okyanusu geçin ve sunduğu olanaklardan en iyi şekilde yararlanın.

ANNO BİRLİĞİ

Anno 1800'ün oluşturulmasında Blue Byte ekibine katılın! Anno-union.com'dan en son haberleri, geliştirme anlayışlarını ve sahne arkası içeriğini alın ve serinin geleceğini şekillendirmemize yardımcı olun.

NOT: Etkinleştirme anahtarı geçerli bir Uplay hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewAnno 1800
To Top