Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

American Fugitive

Özel Fiyat 9,60 ₺ Normal fiyat 32,00 ₺
SKU
856621
ABD’deki Redrock County’ye hoş geldiniz! Sakin görünüşüne sakın aldanmayın, suç dünyasının kalbi burada atıyor.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar
İNDİRİM 22,40 ₺

American Fugitive üç boyutlu yukarıdan bakış açısına sahip, açık dünya ve tek oyunculu bir oyun deneyimi sunmanın yanı sıra, klasik sandbox aksiyon türüne de modern bir dokunuş sağlıyor. Oyunun geliştiriciliğini üstlenen Fallen Tree Games’in her iki kurucusu da TimeSplitters, Crysis, Black ve Goldeneye 007: Reloaded gibi AAA oyunlarında kapsamlı deneyime sahiptir.

Klasik sandbox aksiyon türüne modern bir dokunuş. Babanızın cinayeti üzerinize atılmışken gerçek katili ortaya çıkarmak için elinizden geleni yapmalısınız. Yeraltı dünyasının heyecan verici görevlerini tamamlarken polisleri başınızdan savmayı da unutmayın.

Bu oyunda Will Riley rolünde oynayacaksınız. Aziz olmadığınız kesin, ancak bir katil de değilsiniz. Yine de babanızın cinayetinden dolayı demir parmaklıklar ardına koyuluyorsunuz. Babanız için tuttuğunuz yastan ve içinizdeki intikam ateşi ile gerçek suçlunun peşine düşeceksiniz.

Hapisten kaçtıktan sonra yeniden yakalanmamak için halkın içine karışmanız gerekecek. Polisten bir adım önde olmak için yeraltı dünyasıyla iyi ilişkiler kurmalısınız. 1980’lerin güneydoğu ABD’sinde geçen American Fugitive, klasik filmlere ve eski zamanların sevilen oyunlarına saygı duruşunda bulunuyor.

Özellikler

Klasik sandbox aksiyon türüne modern bir dokunuş. Çarpıcı üç boyutlu grafikleri, dramatik hikayesi, heyecanı doruklara taşıyan araba kovalamacaları, yok edilebilir çevre unsurları ve yukarıdan bakış açısıyla katliamı hiç olmadığı gibi deneyimleyin.

Eşsiz bir hikâye üzerine kurulmuş yetişkinlere yönelik aksiyon oyunu: kanun kaçakları ve yasa uygulayıcılarının ihanet, yozlaşma, gizem ve sürprizler üzerine kurulu hikayesini keşfedin.

Çarpıcı bir açık dünya ortamı: 80’lerdeki ABD kırsallarının güzelliğini ve canlılığını taşıyan redrock county’yi yürüyerek veya araçla keşfedin.

Bir suçlunun yaşamına yön verin: ev soyun, araba çalın ve tepeden tırnağa silahlanın. Ama sakın yakalanmayın!

Sürüş becerilerinizi mükemmelleştirin: sayısız araçtan birini seçin, gazı kökleyin, dünyanın dört bir yanına yayılmış görevlerde zamana meydan okuyun ve akrobatik atlayışlarda kendinizi sınayın.

Sayısız aktivite seçeneği: yeraltı dünyasının işlerini görebilir, gizli depoları ortaya çıkarabilir, sanat eseri kaçakçılığı yapabilir ya da ev veya mağaza soyabilirsiniz. Ne yaparsanız yapın, daima tetikte olun. Yozlaşmış polisler, sizi yeniden demir parmaklıklar ardına tıkmak için her yolu deneyecek.

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

NOT 2: Yetişkin içerik açıklaması, Bu oyunda her yaşa uygun olmayan veya iş yerinde görüntülenmesi sakıncalı olabilecek içerikler yer alabilir: Sıkça Şiddet veya Argo Dil kullanımı, Genel Yetişkin İçerik

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewAmerican Fugitive
To Top