Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Abyss Odyssey

149,45 ₺
SKU
56499
Bağımsız geliştirici ACE Team'den, savaşçılarını sonsuzluk savaşına götüren, özel prosedürlerle geliştirilen seviyelerden oluşan, karmaşık bir savaş motoruna sahip, Yeni Sanat Akımı tarzında düzenlenmiş, yandan kamera görüntülü bir aksiyon oyunu, Abyss Odyssey.
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Bağımsız Şilili geliştirici ACE Team'den, üç savaşçısını sonsuzluk savaşına götüren, özel prosedürlerle geliştirilen seviyelerle, karmaşık bir savaş motoruna sahip, Yeni Sanat Akımı tarzında düzenlenmiş, yandan kameralı bir aksiyon ve macera oyunu.

Cesur Katrien, işkence görmüş hayalet Ghost Monk ve ruhani Pincoya ile giriş yapın. Birleşik ve zincirleme saldırılar yapın ve hayatta kalmak için üst üste vurun. Bilinmeyene olan yolculuğunuz üç azılı savaşçı ile başlayacak ve düşmanlarınızı nasıl alt edebileceğinizi öğrendiğinizde de becerileri ve savaş yetenekleri ile bu dipsiz derinliğe hükmedebileceksiniz.

Sahip olduğunuz bu yetenekleri kullanın ve sonsuz derinliği keşfedin. Ancak bu muhteşem görevi yerine getirirken karşılaşacağınız zorluklar sadece bunlar değil! Yandan kameralı seviyelerde, bir seviyeyi, içindeki bir sürü yaratıktan tutun da, hayat kurtaran tüccarların yerlerine veya benzersiz karşılaşmalar ve bulunacak hazinelere dek asla ikinci kez aynı şekilde oynamazsınız.

Not: Aktivasyon anahtarı bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewAbyss Odyssey
To Top