Müşteri Hizmetleri : 0850 304-2993
support@playturk.net

Football Manager 2021

533,94 ₺
SKU
59874
Futbol sevdalıları aradıkları menajerlik tecrübesini ve detay seviyesini FM 2021'de bulacak!
Anında Online Teslimat
Sadece %100 Resmi Anahtarlar

Menajer, her futbol kulübünün kalbidir. Football Manager 2021'de dinamik ve gerçek menajerlik deneyimleri ve daha iyi ayrıntılar, üzerinizdeki bu ilgiyi elit statüsüne ulaşmanız için gereken tüm araçlarla donatarak daha önce hiç olmadığı kadar yeniliyor.

Futbol dünyasının her seviyesinden seçilebilecek 50'den fazla ülke ve 2.500'den fazla kulüple olasılıklar sınırsız. Artık top sizde, patron.

  • Hedeflerinize uyan renkleri ve mücadeleyi seçin ve ardından kulübünüzün yönetim kuruluyla çalışarak onların hedeflerini karşıladığınızdan emin olun... Aksi halde sonuçlarına katlanın.
  • Transfer piyasasını araştırmadan önce takımınızın gücünü ve derinliğini değerlendirmek için teknik heyetinizle güçlerinizi birleştirin. Akademinizde ilk on birin kapısını çalan bir yıldız olması muhtemel...
  • Kulübünüzün futbol maçlarını kazanma ve o üç puanı alma şansını en üste çıkarmak için her duruma uygun taktiksel stratejiler, dizilişler ve oyun stilleri oluşturun.
  • Maç günü karşılaşmasında yerinizi alın ve sahada planlamanız meyvelerini verirken menajerliğinizin ihtişamının keyfini çıkarın.

Etkileşim

Oyuncularınız ve medya ile iletişim kurmak daha önce hiç bu kadar anlamlı veya gerçekçi olmamıştı. Jestler her duyguyu ifade etmenize olanak sağlarken Hızlı Sohbetler, menajer olarak günlük yaşamın bir parçası olan bu kısa ve gayriresmî konuşmaları iyileştirir. FM21'de, başkaları kelimelerinizin etkisini hissedecek ve nasıl bir menajer olduğunuzu bilecek.

Maç Günü

Her maç artık gerçek bir gösteri gibi hissettiriyor. Maç öncesi kurulumda daha iyi analiz ve öneriler alacaksınız. Bunun yanı sıra takımınızın yarattığı fırsatlara göre iyi veya kötü bir performans sergilediğini bilmenizi sağlayacak yepyeni xG sistemimiz dahil olmak üzere daha fazla maç sonrası karşılık ve maç sonrası verileri alacaksınız. Bu veri iyileştirmeleri, sizi aksiyona her zamankinden daha fazla yaklaştırmak için yeniden modellenen maç kullanıcı arayüzümüz ile bir araya gelir.

Transfer Komitesi

Yeni teknik ekip rolleri, toplantılar ve etkileşimler oyunun en popüler alanlarından birini canlandırıyor. Transfer komitesi toplantıları, artık sizin ve gözlemci ekibinizin hem sonraki adımlarınız hem de kulübün transfer marketindeki uzun vadeli stratejisi açısından birbirinizi anlamanızı sağlıyor. Ayrıca, artık bir oyuncunun kulübünüze katılma ilgisi hakkında temsilcilerle doğrudan iletişime geçebileceksiniz.

Sezon Sonu

Daha önce hiç olmadığı kadar sezonlarınızı yeniden yaşayın ve başarınızın tadını çıkarın. Yeni bir sezon inceleme sunumu, saha içindeki ve dışındaki en iyi anlarınızı seçerken görülmeye değer zaferler iyileştirilmiş şampiyonluk sunumları ve medyanın ilgisiyle çok daha zevkli hale geliyor.

Bunlar, Football Manager 2021'in birçok yeni özelliğinden sadece birkaçı ve gelecek haftalarda sosyal medya kanallarımızda daha fazlası açıklanacak.

Bu, planlama ve bilgiyi ödüllendiren bir oyun ama takip edilecek önceden belirlenmiş bir sonu ya da senaryosu yok. Sadece sonsuz sayıda fırsat var. Her kulübün anlatacak bir hikayesi vardır ve bunu yazmak sizin elinizde.

FM21 Touch, yeniden ücretsiz olarak dahildir (yalnızca PC/Mac).

Not: Aktivasyon anahtarı bir Steam hesabında kullanılmalıdır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Write a ReviewFootball Manager 2021
To Top